News for Ukrainians in Thailand RSS

Tourism, travel -

За даними Міністерства туризму та спорту, цей показник більше на 175%, ніж минулого року, і відповідає мінімальному цільовому показнику, встановленому урядом на 2023 рік. Згідно з попередніми підрахунками, витрати туристів перевищили один трильйон бат. До п'ятірки країн-лідерів з відвідувань увійшли: Малайзія – 4 065 198 осіб. Китай - 3 130 029 осіб (уряд розраховував на 4-5 млн осіб) Південна Корея = 1 484 926 осіб. Індія = 1 467 234 особи. росія = 1 296 275 осіб. Цільовий показник туристичних прибуттів  на 2024 рік - 35 мільйонів осіб, що наближається до рекордного показника 2019 року -39 мільйонів туристів.

Read more

air pollution, Bangkok, PM2.5 -

За прогнозами спеціалістів, відсьогодні до 11 грудня рівень забруднення повітря частинками PM2,5 може зрости до небезпечно помаранчевого рівня. Жителям Бангкока рекомендовано перевіряти якість повітря, скоротити активність на відкритому повітрі та в разі потреби носити захисні маски. Всім, хто відчуває такі симптоми, як кашель, утруднене дихання, подразнення очей, здавлення у грудях, головний біль, порушення серцебиття, нудота чи втома, рекомендується звернутися до лікаря.

Read more

Prachuap Khiri Khan, road accident -

The double-decker bus, traveling from Bangkok to Songkhla province, veered off the road and crashed into a tree around 1 a.m. on December 5. The accident occurred near Hatwanakorn National Park. There were 46 passengers and 3 crew members on the bus. The cause of the accident is unknown; the police are investigating the incident. One of the surviving drivers is in the hospital undergoing a blood alcohol check. Information about the presence of foreigners on board is not confirmed at the moment.

Read more

Prachuap Khiri Khan, road accident -

Двоповерховий автобус, що прямував із Бангкока до провінції Сонгкхла, вилетів з дороги та врізався в дерево о першій годині ночі 5 грудня. Аварія сталася біля національного парку Hatwanakorn National Park. В автобусі перебували 46 пасажирів та 3 члени екіпажу. Причина аварії невідома, поліція проводить розслідування інциденту. Один з водіїв, що вижив під час аварії,  перебуває у лікарні та проходить перевірку на наявність алкоголю у крові. Інформацію про те, що на борту були іноземці, наразі не підтверджено.  

Read more

Buddhist temple, cave, Chiang Dao -

Печерний храмовий комплекс Wat Tham Chiang Dao є однією з головних визначних пам'яток району Chiang Dao, провінції Чіанг Май. Гігантська печера зі сталагмітами та сталактитами всередині, а також невеликий храм, що її оточує, розташовані біля підніжжя зелених і часто туманних передгір'їв Doi Luang Chiang Dao, в 1.5 годинах їзди від міста Чіангмай. Вважається, що зображення Будди Танджай, яке знаходиться у печерному храмі, виконує всі молитви та бажання. Зверніть увагу: під час відвідування священних місць, ваші плечі та коліна повинні бути прикриті. Місце розташування пам'ятки: Wat Tham Chiang Dao https://maps.app.goo.gl/KGwnzp3wRPcVXiX47?g_st=ic Час роботи: 8.00 – 17.00. Квиток коштує 40 бат, екскурсія печерами...

Read more